Bir şiir yaz bana Kategori: ask-siirleri
Gönderen: ferdi özoğlu | Yayın Tarihi 21:02:10

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun veya bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın yağan yağmurlarla ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.
( Bu Sözü Bizimle Paylaştığın İçin Teşekkür Ederiz ferdi özoğlu..)
  Facebook'ta Paylaş


 

Yorumlarınız..

Sizler İçin Seçtiğimiz Bazi Karma Sözler

Ruhumu Bedenine Kategori: guzel-sozler
Yayın Tarihi 16:05:10

Canimi kapina, yüregimi ellerine, ruhumu bedenine, uykumu yatagina, öpücüklerimi dudagina gönderecegim, Ve yemin ederim seni ölünceye kadar SeVecegiM..
Sonbahar Akşamıydı Kategori: galatasaray-mesajlari
Yayın Tarihi 07:01:12

Sonbahar akşamıydı, Bir mesaj geldi, Ya GALATASARAY ya ben dedi, sorman hata dedim, sevindi, galiba anlamadı kendisini kastetmediğimi, devam edebilirdim onunla, ama onun gözünde GALATASARAY yokmuş gibi davranamazdım, Son mesaj'ımı attım, Kolların yokken Atkım vardı!! Kokun yokken meşalem vardı!! Aşk dolu mesaj'ların yokken Pankartım vardı!! Şarkılar yokken bestelerim vardı!! Kısacası sen yokken GALATASARAY'IM VARDI, elveda.''
Zaman çok kısa Kategori: evlilik-sozleri
Yayın Tarihi 16:02:10

Zaman çok kısa, yaşam boyu birlikte olmaya söz verdiğiniz bugünden itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Mutluluklar
cennnet Kategori: guzel-sozler
Yayın Tarihi 22:07:12

ne cenneti merak ettim ne cehennemi çümkü ben annemi hem ağlarken hemde gülerke gördüm
Allah Kahretsin Kategori: ask-sozleri
Yayın Tarihi 14:01:11

SENİ ne kadar çok sevdiğimi sana bir türlü söyleyemedim çünkü kalbini kırcam diye korktum.önce allah sonra sen sen gözlerine bakıpta seni seviyorum diyemedim allah kahretsin şunu unutma ki seni hala seviyorum RABİA K.
Bana öyle bir mektup Kategori: etkileyici-sozler
Yayın Tarihi 21:02:10

Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim açar açmaz duyayım kokunu. Sevda essin başak saçlarında, sesin yüzümü rüzgarla bulsun… Bana öyle bir mektup yaz ki sevgilim, gelsin beni en koyu zulamda bulsun ve öyle bir mektup yaz ki sevgilim varsın ölümüm olsun.