Günaydın Mesajları Kategorimizde Bir Çok Sizden Gelen Günaydın Mesajları Bulunmaktadır. İstediğiniz Sözü Paylaşabilirsiniz.
Aynı Zamanda Sizlerde Günaydın Mesajları Sözlerinizi Mesajlarınızı Şiirlerinizi Söz Ekle Sayfamızdan Bize Göndere Bilirsiniz.


günaydın SEVGİLİM Kategori: Günaydın Mesajları
Yayın Tarihi 05:07:12

günaydın sevgilim senin kokunu özedim hep yolunu giledim dualarım seninle
Günaydın Dostlar Kategori: Günaydın Mesajları
Yayın Tarihi 03:12:11

Hem uğurlu, hem hayırlı,hem bereketli,hem mutlu,hem umutlu,hem neşeli hem huzurlu,öncelikle saglık,sevgi,dolu en güzel sabahlar,gunler ,hafta sonlari,sizlerin olsun.GUNAYDINNNNNN DOSTLARRRRRRRR:)
GÜNAYDINNNN Kategori: Günaydın Mesajları
Yayın Tarihi 16:02:11

DÜN WE DÜNDEN ÖNCEKİ GÜNLERDE NASIL AKLIMDA WE YÜREGİMDEYSEN BUGÜNDE ÖYLESİN.... =>=>GÜNAYDIN<=<=
Günaydın Günümün Güneşi Kategori: Günaydın Mesajları
Yayın Tarihi 09:01:11

Günaydın sevgilerin en güzeli.. günaydın günümün güneşi.. günaydın kalbimi esir alan sevgili.. günaydın düşlerimin kaynağı.. günaydın sevincim ve kaderim.. günaydın herşeyim..
aşk bu demek Kategori: Günaydın Mesajları
Yayın Tarihi 16:10:10

bu sabah güneşi senin için uyandırdım yanında degilim ama sevgimi yolladım hadi kalk artık aç o güzel gözlerini bak sana kocamann günaydınlar yolladım biricik eşim seni çok seviyorum faruk**zuhal
Seher Vakti Kategori: Günaydın Mesajları
Yayın Tarihi 12:06:10

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın,
Günaydın Bugün Önce Gülümse Kategori: Günaydın Mesajları
Yayın Tarihi 05:05:10

Günaydın,günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta… Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır… Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!
Günaydın günaydın Kategori: Günaydın Mesajları
Yayın Tarihi 17:04:10

Günaydın,günaydın Pozitif düşün bugün Önce gülümse Sonra gül Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta... Katıla katıla Gül korkma Siyah renk gidecek önce Günün pozitifleşecek Gökkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır... Ve gülmek bulaşıcıdır Haydi, bulaştır!
Günaydın benim viran gönlümün sultanı Kategori: Günaydın Mesajları
Yayın Tarihi 17:04:10

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, Günaydın; dost bağımın gonca gülü, Günaydın; Süreyya yıldızım, Günaydın: ay yüzlüm, Günaydın; canımın cananı, Günaydın….
1 [2]

Söz Ekle